Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dawix/domains/dawix-oknoplast.pl/public_html/module/head.php on line 28

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dawix/domains/dawix-oknoplast.pl/public_html/module/head.php on line 28

Warning: mktime() [function.mktime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dawix/domains/dawix-oknoplast.pl/public_html/module/head.php on line 29

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/dawix/domains/dawix-oknoplast.pl/public_html/module/head.php on line 29
Nagrody i certyfikaty - Dawix

Nagrody i certyfikaty

Wyroby OKNOPLAST-Kraków kupiło już ponad 750 000 Klientów. Ich satysfakcja i zadowolenie są dla nas najważniejsze. Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdzają także niezależne organizacje, przyznając firmie prestiżowe tytuły i wyróżnienia.

 

Laur Klienta 2010

„Laur Klienta" to największy program konsumencki w kraju, którego celem jest odpowiedź na pytanie: które produkty są obecnie liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta.

VIP Najlepsze Okna i Drzwi

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl i powstał z myślą o Klientach indywidualnych, poszukujących dobrych okien i drzwi. Celem Programu jest aktywna promocja producentów stolarki budowlanej oraz ich produktów.

PremiumBrand 2010

Ogólnopolskie badanie renomy firmy prowadzone przez Instytut Badawczy MillwardBrown. OKNOPLAST-Kraków został laureatem w kategorii „Marka wysokiej reputacji”.

BUDOWLANA MARKA ROKU 2009

Budowlana Marka Roku to jedno z największych i najważniejszych badań popularności marek budowlanych w Polsce. Organizatorem przedsięwzięcia jest ASM - Centrum Badań i Analiz. OKNOPLAST-Kraków zdobywcą tytułu w kategorii „Okna elewacyjne”.

TERAZ POLSKA 2010

Godło Promocyjne „Teraz Polska” przyznawane jest przez grono niezależnych ekspertów dla najlepszych produktów, usług oraz gmin posiadających potencjał do promowania rodzimego wizerunku przedsiębiorczości, zarówno w kraju jak i zagranicą. Ta prestiżowa nagroda została przyznana dla okna PLATINIUM w kategorii „Najlepszy Produkt”.

WIZYTÓWKA POLSKIEGO PRODUKTU 2010

Przyznana na podstawie badań konsumenckich TNS OBOP firmom, które Polacy najchętniej wybierają i rekomendują. OKNOPLAST-Kraków otrzymał nagrode w kategorii branża budowlana.

LIDER RYNKU 2010

Prestiżowe wyróżnienie przyznane firmie OKNOPLAST-Krakow po raz siódmy, jako "Najlepsza w Polsce Firma" w zakresie produkcji okien z PVC, a także w kategorii "Najlepszy Produkt" dla okna PLATINIUM.

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2009

Tytuł „Budowlana Firma Roku 2009” w kategorii Producent Materiałów i Technologii został przyznany przez Redakcję i Radę Programową magazynu „Builder”.

SOLIDNA FIRMA 2009

Ósmy raz OKNOPLAST-Kraków został uhonorowany tytułem Solidnej Firmy w Programie Gospodarczo-Konsumenckim pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej.

 

TOP MARKA 2010

Tytuł przyznany przez Grupę Media Partner - wydawcę między innymi "Rzeczy o Biznesie" (Rzeczpospolita) oraz "Przeglądu Gospodarczego" (Gazeta Prawna),
w kategorii "Wyposażenie budownictwa" dla najlepiej postrzeganej marki w Polsce.

TOP BUILER 2010

Statuetka TOPBUILDER, to wyróżnienie przyznawane przez Radę Programową i Redakcję miesięcznika Builder, dla wysokiej jakości markowych produktów
oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Okno PLATINUM zostało nagrodzone w kategorii „Najlepszy produkt 2010 roku”.

NOWOŚĆ 2010

Tytuł przyznany dla Drzwi Mercury przez magazyn „Forum Branżowe”. Produkt otrzymał najwięcej głosów drogą sms-ową.

Kształt i wzór drzwi Mercury są dziełem niemieckiej projektantki Sabinę Bishof, która inspirowała się wyglądem okna Platinum.

DIAMENTY FORBESA 2010

OKNOPLAST – Kraków po raz kolejny w prestiżowym gronie firm które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Przyznanie tego zaszczytnego tytułu jest wynikiem ciągłego rozwoju firmy, wzrostu jej wartości oraz potencjału.

VIP - NAJLEPSZE OKNA I DRZWI 2009

Nagroda portalu Infookno.pl przyznana OKNOPLAST-Kraków za najlepsze energooszczędne okno z PVC oraz za największą firmową sieć sprzedaży okien PVC.

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2009

Nagroda przyznana OKNOM z Krakowa juz drugi raz z rzędu w kategorii "Funkcjonalność i bezpieczeństwo", w opraciu o przeprowadzone badania konsumenckie.

EURO LEADER 2009

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2009 dla firmy OKNOPLAST- Kraków w zakresie produkcji okien i drzwi z PVC, oraz dla okna Platinium - sprzedażowego Debiutu Roku 2008

WIZYTÓWKA POLSKIEGO PRODUKTU 2009

Przyznana na podstawie badań konsumenckich TNS OBOP firmom, które Polacy poleciliby zagranicą. Tym samym OKNOPLAST-Kraków znalazł się na liście marek, z których Polacy czują się dumni.

DIAMENTY FORBESA 2009

Wyróżnienie miesięcznika "Forbes" dla najbardziej wartościowych firm na rynku polskim, przyznane przedsiębiorstwom, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

BUDOWLANA MARKA ROKU 2008

Ranking najlepszych marek na rynku powstał w oparciu o badania ankietowe przeprowadzone wśród wykonawców budowlanych. W konkursie organizowanym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku w kategorii „okna elewacyjne” zwyciężył OKNOPLAST-Kraków.

SOLIDNA FIRMA 2008

Już siódmy rok z rzędu OKNOPLAST-Kraków został uhonorowany tytułem Solidnej Firmy w Programie Gospodarczo-Konsumenckim pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. Tym samym OKNOPLAST-Kraków znalazł się na prestiżowej Białej Liście wyłonionych w konkursie firm.

VIP STOLARKI BUDOWLANEJ 2008

Nagroda miesięcznika "Forum Branżowe" oraz portalu Infookno.pl pod patronatem Polskiego Związku Okna i Drzwi dla najlepszych producentów najlepszych okien.

KLUCZE DO NOWOCZESNOŚCI 2008

Wyróżnienie miesięcznika "Ładny Dom" przyznane produktom, ktore w ostatnich latach zmieniły polskie domy. Tym samym OKNA z Krakowa uznano za jedne z najbardziej innowacyjnych na rynku.

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2008

Nagroda Przeglądu Gospodarczego Gazety Prawnej w kategorii "Funkcjonalność i bezpieczeństwo", przyznawana na podstawie badań konsumentów w Polsce.

lider rynku.jpg

LIDER RYNKU 2008

Prestiżowe wyróżnienie przyznane firmie OKNOPLAST-Krakow po raz szósty. Certyfikat przyznany dla Najlepszej w Polsce Firmie w zakresie produkcji okien z PVC, a także w kategorii Produkt za okno PLATINIUM. OKNOPLAST-Kraków był laureatem wyróżnienia w latach 2002, 2003, 2005, 2006, 2007.

EURO LEADER 2008

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2008 dla firmy OKNOPLAST- Kraków w zakresie produkcji okien i drzwi z PVC.

2007

GAZELE BIZNESU 2007

Prestiżowe wyróżnienie w konkursie organizowanym przez dzienniki ekonomiczne, w tym „Puls Biznesu” przyznane OKNOPLAST-Kraków jako firmie, należącej do grona najdynamiczniej rozwijających się na rynku polskim.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2007

Wyróżnienie, które OKNOPLAST- Krakow otrzymał pięciokrotnie z rzędu w latach: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Certyfikat przyznawany przez Kapitułę programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Lider 2007m.jpg

LIDER RYNKU 2007

Certyfikat przyznany dla Najlepszej w Polsce Firmy w zakresie produkcji okien z PVC

eurolider_polski_2007_m.jpg

EURO LEADER 2007

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2007 dla firmy OKNOPLAST- Kraków w zakresie produkcji okien i drzwi z PVC.

KRYSZTAŁOWY PROFIL 2007

Nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz Portal Branży Stolarki Budowlanej oknonet.pl .

W roku 2007 firma OKNOPLAST-Kraków została wyróżniona w kategorii FIRMA ROKU,

2006

GAZELE BIZNESU 2006

Prestiżowe wyróżnienie w konkursie organizowanym przez dzienniki ekonomiczne, w tym „Puls Biznesu” przyznane OKNOPLAST-Kraków jako firmie, należącej do grona najdynamiczniej rozwijających się na rynku polskim.

KRYSZTAŁOWY PROFIL 2006

Nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz Portal Branży Stolarki Budowlanej oknonet.pl .

W roku 2006 firma OKNOPLAST-Kraków została wyróżniona w trzech kategoriach: FIRMA ROKU, OKNA - za stabilny i długoletni rozwój oraz CZŁOWIEK ROKU BRANŻY STOLARKI BUDOWLANEJ

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2006

Nagroda Magazynu Builder przyznana dla OKNOPLAST-Kraków jako Najlepszej Budowlanej Firmy Roku 2006 w zakresie Materiałów Budowlanych.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2006

Wyróżnienie, które OKNOPLAST- Krakow otrzymał pięciokrotnie z rzędu w latach: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006. Certyfikat przyznawany przez Kapitułę programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

2005

Gazele-2005.jpg

GAZELE BIZNESU 2005

Prestiżowe wyróżnienie w konkursie organizowanym przez dzienniki ekonomiczne, w tym „Puls Biznesu” przyznane OKNOPLAST-Kraków jako firmie, należącej do grona najdynamiczniej rozwijających się na rynku polskim.

EURO LEADER 2005

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2005 dla firmy OKNOPLAST- Kraków w zakresie produkcji okien i drzwi z PVC.

CERTYFIKAT SOLIDNA FIRMA 2005

Certyfikat przyznawany przez Kapitułę programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań wobec Klientów i Kontrahentów, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2005

Prestiżowe wyróżnienie w kategorii OKNA, przyznane przez Przegląd Gospodarczy oraz klientów, głosujących w rankingu popularności produktów.

Certyfikaty

Certyfikat Q-Zert

Wydany przez rygorystyczny Instytut Ift Rosenheim zaświadcza zgodność wyrobu i zakładowej kontroli produkcji z wymaganiami europejskiej normy EN 14351- 1:2006, wymaganej do wydania przez producenta deklaracji zgodności i oznaczania wyrobów budowlanych oznakowaniem CE.

Certyfikat ISO 9001:2008

Wydany przez BSI Management Systems potwierdzający, że OKNOPLAST- Kraków wprowadził i stosuje System Zarządzania Jakością wg BS EN ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży stolarki okiennej z PVC i Aluminium.

Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny

Potwierdzający spełnienie wszelkich norm higienicznych wymaganych dla zastosowania produktów z PVC: w szpitalach, ośrodkach oświatowo-wychowawczych, przedszkolach, budownictwie mieszkaniowym, budynkach użyteczności publicznej, zakładach usługowych i przemysłowych.

Witamy w Dawix

Firma DAWIX powstała w roku 2000 i od tego czasu reprezentuje firmę OKNOPLAST-KRAKÓW na terenie Warszawy.


Wyślij zapytanie lub zadzwoń

ul. Radzymińska 109 Warszawa
telefon: 22/679-49-30
email: dawix@oknoplast.com.pl

ul. Modlińska 95 Warszawa
telefon: 22/811-22-18
email: modlinska@oknoplast.com.pl


Dawix © Wszelkie prawa zastrzeżone

Agencja Interaktywna Migomedia


Dawix to autoryzowany dystrybutor OKNOPLAST-KRAKÓW, markowego producenta okien i drzwi z PCV i ALU, lidera na rynku stolarki budowlanej znanego pod hasłem "OKNA Z KRAKOWA" zapewnia Państwu najwyższy poziom usług, fachowość i terminowość. Wyspecjalizowane ekipy montażowe wykonają profesjonalne pomiary oraz zapewnią fachowy montaż.